Ses Kaydedici - Splend Apps

Müzik ve Ses Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 2,6 MB
  • Version 2.0.13
  • Dil Türkçe
  • Firma Splend Apps
Tamamen kullanıcılara özel olan Ses Kaydedici mobil uygulamasına ücret ödemeden sahip olabilirsiniz.

Ses Kaydedici mobil uygulaması Android  cep telefonunuza ücret ödemeden indirerek kullanabileceğiniz kaliteli bir ses kaydetme uygulamasıdır. Uygulama sizler için özel bir tasarıma sahip olup kullanıcılarına tüm kolaylıkları sağlamaktadır. Sizde zamandan tasarruf etmek adına cep telefonunuza Ses Kaydedici uygulamasını indirerek kullanabilir ve eksiksiz not alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. 

Ses Kaydedici uygulamasını iş toplantıları, röportajlar, konferanslar, dersler, konuşmalar, konserler vb. toplu alanlarda kullanabilirsiniz. Yazarak geç kalacağınıza mobil cihazınızda bulunan Ses Kaydedici uygulaması ile donelerin her birini tekrar tekrar dinleyebilirsiniz. Böylelikle hem ayrıntıları kaçırmamış olur hem de eksiksiz notlarınızı tamamlamış olursunuz. 

Yüksek kaliteli ses kaydetme özelliğine sahip olması sebebiyle kullanıcılarını memnun etmeyi başaran Ses Kaydedici mobil uygulamasında yer alan kayıtlarınızı dosyalayabilir, farklı kişilere gönderebilir ya da ismini değiştirebilirsiniz. Normal bir mp3 çalarda olduğu gibi dahili kullanıcı dostu medya oynatıcı özellikleri sayesinde kullanıcılar her anlamda uygulamadan yararlanabilirler.

Uygulamanın diğer özelliklerinden biri olan alarm özelliğinden de faydalanabilirsiniz. Kayıtları tarihe, isme, boyuta ve süreye göre sıralayabilirsiniz, böylelikle işiniz çok daha kolay olur. 

Ses Kaydedici - Splend Apps indir